مشاوره و سفارش

لوله پلی اتیلن چیست؟

یک رزین مصنوعی چند منظوره ساخته شده از پلیمریزاسیون اتیلن می باشد ، لوله پلی اتیلن یکی از خانواده های مهم پلیمر می باشد . این پلاستیک در جهان به طور گسترده ای مورد استفاده قرار می گیرد، که می توان به بسته بندی مواد غذایی و … اشاره نمود .

انواع لوله پلی اتیلن

فرآیند تولید لوله‌ پلی ‌اتیلن

تولید لوله‌های پلی‌اتیلن به ‌روش اکستروژن انجام می‌شود. در قدم اول مواد اولیه که به شکل گرانول است وارد دستگاه اکسترودر می‌شود. گرما باعث ذوب شدن گرانول‌ها می‌شود. مواد ذوب شده با کمک پیچ از اکسترودر خارج و داخل قالب می‌شود. بعد از آن‌ که مواد ذوب شده قالب‌گیری شد، وارد بخش تنظیم‌کننده‌ قطر (مخزن خلا) می‌شود. در این قسمت با اعمال فشار مناسب لوله‌ شکل مناسب خود را به‌ دست می‌آورد. بعد از آن‌ که لوله شکل واقعی به‌ خود گرفت.

کاربرد لوله پلی اتیلن

نام دیگر لوله‌های تک‌ جداره، لوله‌های پلی‌‌اتیلن فشار قوی است. کاربرد این لوله‌ها برای انتقال سیالات مجاز تحت فشار است. نام‌گذاری این لوله‌ها به دلیل استفاده از یک لایه برای پوشانندگی آن‌ها است. لوله‌های تک‌جداره به انواع مختلفی تقسیم می‌شوند. لوله‌ PE80 ،PE100 ،PE63 از این نوع لوله هستند. لوله ‌PE80 بار فشار هشت مگاپیکسلی و PE100 بار فشار ۱۰ مگاپیکسلی را تحمل می‌کند. کاربرد این لوله‌ها بیشتر در حوزه‌ کشاورزی و صنعت آبیاری قطره‌ای است.

لیست کامل قیمت محصولات

نام محصولتوضیحاتنوع بسته بندیوضعیتقیمت
لوله پلی اتیلن جدا چاهیکارخانه تولید انواع لوله پلی اتیلنسفارشیموجودتماس بگیرید
فروش لوله جدار چاهی پلی اتیلنکارخانه تولید لوله پلی اتیلن جدار چاهیسفارشیموجودتماس بگیرید
فرم مشاوره و سفارش

درباره ما :

مجموعه کاوه، با هدف افزایش کمیت و کیفیت محصولات داخلی، فعالیت های خود را در زمینه فروش و صادرات انواع لوله پلی اتیلن آغاز کرد. خدمات مشتری یکی از برنامه های اصلی کسب و کار ما است و بر این اساس تمام تلاش های ما برای ارائه رضایت مشتری و تجربه خرید خوب در ذهن مشتریان عزیز است.

مدیر مجموعه کاوه

مهدی کاوه

Call Now Buttonتماس بگیرید