مجموعه کاوه شما را به خرید بهترین محصولات لوله پلی اتیلن دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

لوله پلی اتیلن درجه یک را از کجا بخریم؟

آنچه در این مقاله می خوانید...

راهنمای خرید لوله پلی اتیلناز مشخصات ظاهری لوله‌های پلی اتیلن استاندارد می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:لوله پلی اتیلنمواد پلی اتیلن را می‌توان در دسته‌های زیر تقسیم بندی کرد:لیست قیمت لوله پلی اتیلنلیست قیمت لوله پلی اتیلن فاضلابی :لیست قیمت لوله پلی اتیلن آبرسانی :لیست قیمت لوله پلی اتیلن فشار قوی :لیست قیمت لوله پلی اتیلن کابلی :لیست قیمت لوله پلی اتیلن آبیاری قطره ای :لیست قیمت لوله زهکش :

لوله پلی اتیلن درجه یک را از کجا بخریم؟ مجموعه ما تولید انواع لوله های پلی اتیلن های درجه یک و با کیفیت را دارد برای خری انواع لوله پلی اتیلن یا با شماره درج شده تماس بگیرید و یا فرم پایین نوشتته را پر کنید تا با شما تماس بگیرید.

راهنمای خرید لوله پلی اتیلن

به‌دلیل وجود طیف گسترده‌ای از انواع برندهای لوله‌های پلی اتیلن در بازار ایران، چه از نظر سایز، فشار کاری، کیفیت و نوع مواد، هر کدام در مصارف مختلفی استفاده می شود، نیاز به راهنمایی و مشاوره در زمان خرید حس می‌شود. پس با دقت به این پادکست گوش دهید، تا بهترین خرید ممکن را داشته باشید.

لوله پلی اتیلن این قابلیت را دارد که از آن برای انتقال آب آشامیدنی، فاضلاب، گاز، مواد شیمیایی، پسماند کارخانه‌ها و پوشش کابل های مخابراتی استفاده شود.

اولین نکته‌ای که در هنگام خرید باید به آن توجه کنید تهیه اتصالات متناسب با همان لوله است. یعنی اگر لوله‌های خریداری شده ۱۰ بار هستند، حتماً از اتصالات با فشار کاری ۱۰ بار استفاده کنید.

دومین نکته‌ای که باید به آن توجه کنید این است که بر روی لوله‌های استاندارد باید اطلاعاتی مانند نام کارخانه، تاریخ تولید، نوع مواد، فشار کاری و مهمتر از همه مهر استاندارد حک شده باشد. البته مهر استاندارد در موارد خاص مانند استفاده  از لوله برای کاورینگ کابل برق و مخابرات به سلاح به آنها لوله پلی اتیلن کابلی می‌گویند ضرورتی ندارد زیرا در این موارد فشاری به دیواره لوله وارد نمی‌شود و اساساً برای کاهش هزینه‌ها از لوله‌های با کیفیت پایین‌تر استفاده می‌شود.

لوله پلی اتیلن را از کجا بخریم؟

از مشخصات ظاهری لوله‌های پلی اتیلن استاندارد می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  •  سطح داخلی صاف، صیقلی و براق همچنین سطح بیرونی صاف و مات باشد
  • لوله‌های استاندارد دارای شناسنامه تولید هستند که به صورت لیبل روی لوله درج می‌شوند
  • لوله پلی اتیلن باید در زمان جوش به راحتی به هم متصل شوند و جوشی یک دست و با کیفیت بین آنها انجام شود
  • در صورتی که در لوله‌ها از مواد ضایعاتی استفاده شود در زمان جوش به مشکل بر می‌خوریم و در نهایت باعث افت کیفیت سیستم لوله کشی و نشتی می‌شود.
  • لوله پلی اتیلن کابلی به جز در مصارف پوشش برای انواع کابل‌ها نباید برای انتقال سیالات استفاده شود زیرا به شدت عمر مفید آن کاهش می‌یابد.

لوله پلی اتیلن

قیمت هر کیلو لوله پلی اتیلن به پارامترهای مختلفی بستگی دارد از قبیل : ۱-استاندارد بودن لوله ۲-خلوص مواد اولیه ۳-نوع مواد اولیه ۴-هزینه حمل و نقل

لوله های استاندارد پلی اتیلن در سه گرید A , B , C عرضه می‌شود، که تمام این لوله ها دارای مهر استاندارد بوده و کیفیت بالایی دارند، ولی با توجه به کارخانه تولید کننده و خدمات پس از فروش تقسیم بندی می‌شوند. لوله گرید A دارای ضمانت نامه است و در صورت درخواست بیمه نامه صادر می‌شوند.

لوله پلی اتیلن را از کجا بخریم؟

همه تولیدکنندگان لوله پلی اتیلن موظف‌اند تمام آزمایش‌های کیفی را بر روی محصولات انجام دهند تا پروژه‌های عمرانی و ساخت و ساز در روند خود با مشکل روبرو نشوند.

کیفیت مواد اولیه لوله پلی اتیلن به میزان مواد ضایعاتی که به آن اضافه می‌شود بستگی دارد و نوع آن مواد، که پروژ و ساویک است و به صورت خود رنگ هستند. مواد اولیه پلی اتیلن موجود در بازار محصول پتروشیمی بندر امام یا بندر امیرکبیر هستند.

مواد پلی اتیلن را می‌توان در دسته‌های زیر تقسیم بندی کرد:

مواد pe63 امروزه تقریبا از رده خارج شده اند و به دلیل وزن و ضخامت بالای لوله تولید شده با این مواد، قیمت لوله نیز گرانتر است.

مواد pe80 جدیدتر بوده و بیشترین استفاده را دارد. لوله تولید شده با این مواد با وزن و ضخامت کمتر تحمل فشار بیشتری را دارد.

مواد pe100 جدیدترین نوع مواد اولیه رایج در بازار است که لوله های تولید شده با آن بسیار سبک و ضخامت کمی دارند.

لوله های پلی اتیلن با توجه به میزان تحمل فشار نیز دسته بندی می‌شوند که از ۴ بار تا ۱۶ بار در این لیست قیمت موجود است. هر چه تحمل فشار دیواره لوله پلی اتیلن بیشتر باشد، قیمت آن نیز افزایش می‌یابد.

لوله پلی اتیلن را از کجا بخریم؟

لیست قیمت لوله پلی اتیلن

ثابت نمی‌باشند و لوله پلی اتیلن قیمت‌های مختلفی دارد. به دلیل نوسانات بازار، قیمت مواد اولیه روز به روز تغییر می‌کند. نتیجه این نوسانات باعث می‌شود قیمت هر متر لوله پلی اتیلن افزایش یا کاهش داشته باشد. هر چه حجم سفارش خریداران بیشتر باشد قیمت لوله پلی اتیلن ارزان می‌شود.

در این صفحه لیست قیمت اتصالات پلی اتیلن مربوط به شرکت‌های پلی پارس، پلی رود، پلی ران و تکاب اتصال را می‌توانید مشاهده کنید که شامل اتصالات جوشی، قطره ای و گازی است. همچنین برای راحتی حال شما بخش محاسبه گر لیست قیمت لوله پلی اتیلن در بالای صفحه قرار داده شده است.

تحویل به موقع بعد از تسویه حساب و پشتیبانی کامل، اولویت اول واحد فروش ما است. البته امور مالی هم سعی کرده با ارائه جدول قیمت روز سهمی در افزایش رضایت شما داشته باشد.

لیست قیمت لوله پلی اتیلن فاضلابی :

لوله پلی اتیلن ارزان در کاهش هزینه‌های تمام شده پروژه نقش بسزایی دارد. با انتخاب سایز درست و تعداد صحیح می‌توان از اضافه آمدن لوله پلی اتیلن فاضلابی در انتهای کار جلوگیری کرد. چون با توجه به تجربه ما در اکثر پروژه‌ها معمولا بخشی از لوله های خریداری شده در انتهای کار یا دور ریز می‌شوند یا بل اجبار به قیمت خیلی پایین‌تری به عنوان لوله دسته دوم به فروش می‌رسد.

باید توجه داشت در هنگام خرید لوله با گرفتن قیمت از چندین کارخانه مختلف و مقایسه قیمت و کیفیت بهترین انتخاب توسط خریدار صورت بگیرد.

قیمت لوله پلی اتیلن ۴ بار که از سایز ۵۰ الی ۶۰ میلی متر برای داخل ساختمان استفاده می‌شود، با سایر لوله ها متفاوت بوده و بسته به مواد اولیه به کار رفته و محل تحویل بسیار متفاوت می‌باشد.

لوله پلی اتیلن را از کجا بخریم؟

لیست قیمت لوله پلی اتیلن آبرسانی :

لوله پلی اتیلن آبرسانی با کیفیت، مساوی است با افزایش طول عمر خطوط انتقال آب و همچنین کاهش هزینه‌های تعویض و نگهداری به دلیل مقاومت بالا. باید توجه داشته باشید که برای انتقال آب باید از لوله هایی با مهر استاندارد استفاده کنید که دارای مواد آنتی یو وی هستند تا در برابر پوسیدگی و تابش نور خورشید مقاوم باشند.

لیست قیمت لوله پلی اتیلن فشار قوی :

به دلیل داشتن فشار بالا و حساسیت زیاد لوله پلی اتیلن فشار قوی علاوه بر قیمت مناسب باید به کیفیت بالای لوله توجه کرد. پیشنهاد می‌شود از لوله های گرید ای و بی برای این منظور استفاده شود تا از ترکیدگی لوله و اتلاف سرمایه جلوگیری شود.

لیست قیمت لوله پلی اتیلن کابلی :

این لوله ارزان ترین نوع لوله برای عبور کابل برق می‌باشد، که به آن لوله پلی اتیلن درجه ۲ هم گفته می‌شود. معمولا میزان تحمل فشار در این لوله ها اهمیتی ندارد، چون به دیواره آن فشاری وارد نمی‌شود. پس بهتر است از بهتر است از لوله هایی با فشار کاری پایین استفاده کرد تا هزینه تمام شده کاهش یابد.

لیست قیمت لوله پلی اتیلن آبیاری قطره ای :

سایز مناسب برای این لوله سایز ۱۶ میلی متر می‌باشد.

لیست قیمت لوله زهکش :

برای آگاهی از قیمت لوله زهکش تمام سوراخ ، نیم سوراخ ، با روکش و بدون روکش با ما تماس بگیرید.

فروشگاه لوله کاوه با ارسال لوله و اتصالات پلی اتیلن به سراسر ایران و ارسال روزانه به نقاط مختلف در شهر تهران ، تبدیل به برندی خوشنام نزد خریداران و مشتریان محترم شده است. لطفا با فروشنده‌های ما تماس بگیرید تا موجودی انبار را چک کنند و خرید شما نهایی شود.

خرید و فروس انواع لوله پلی اتیلن درجه یک.

 

مهدی کاوه

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: مهدی کاوه

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09380287915

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: kavemahdi9@gmail.com

مجموعه کاوه شما را به خرید بهترین محصولات لوله پلی اتیلن دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید