مجموعه کاوه شما را به خرید بهترین محصولات لوله پلی اتیلن دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش لوله ارزان پلی اتیلن

آنچه در این مقاله می خوانید...

فروش لوله ارزان پلی اتیلنلوله پلی اتیلن در سیستم تهویه هوامزایا استفاده از لوله های در سیستم تهویه هوالوله پلی اتیلن در سیستم گرمایش از کفلوله های PEXلوله های PE-RTلوله پلی اتیلن آبرسانیلوله پلی اتیلن فشار قویلوله پلی اتیلن کابلیلوله پلی اتیلن آبیاری قطره ایلوله پلی اتیلن گازیانواع لوله پلی اتیلن براساس مواد اولیهپلی اتیلن PE۶۳پلی اتیلن PE۸۰پلی اتیلن PE۱۰۰کلام پایانی
لوله پلی اتیلن

فروش لوله ارزان پلی اتیلن

 • لوله پلی اتیلن در سیستم تهویه هوا

فروش لوله ارزان پلی اتیلن.انتقال و تهویه مطبوع هوا در ساختمان ها و پروژه های ساخت تونل، از جمله واردی است که باید در اسرع وقت به مرحله اجرا در آمده و امکان افزایش یا کاهش طول آن ها فراهم باشد و پس از اتمام پروژه به سرعت جمع شوند. استفاده از لوله های پلی اتیلن می تواند راه حلی مناسب برای برطرف کردن این مشکل باشد.

مزایا استفاده از لوله های در سیستم تهویه هوا

 • اتصال این گونه لوله ها در سیستم تهویه هوا در مقایسه با سایر لوله ها آسان تر بوده و در مدت زمان کم تری انجام می شود.
 • می توان بدون نیاز به رنگ کردن از آن ها به صورت روکار استفاده کرد.
 • به دلیل وزن سبک، امکان نصب آن ها در محیط های غیر قابل دسترس و سقف های کاذب وجود دارد.
 • در مقایسه با سایر لوله ها، دارای جداره باریک تری بوده و به راحتی می توان آن را در دیوار جاسازی کرد.
 • از مقاومت بالایی در برابر مواد شیمیایی برخوردار می باشد.
 • در برابر خوردگی از خود مقاومت نشان می دهد.
 • دارای انعطاف پذیری بالایی می باشد.
 • امکان فشرده سازی آن ها وجود دارد.
 • مقاومت این محصول در برابر زمین لرزه بالاست.
 • هزینه تعمیر و نگهداری آن ها نسبت به سایر لوله ها پایین تر می باشد.
 • لوله پلی اتیلن در سیستم گرمایش از کف

امروزه با افزایش جمعیت و کاهش منابع انرژی، استفاده کارآمد از منابع انرژی نکته مهمی است که باید به آن توجه شود. به همین خاطر نقش سیستم های گرمایش ساختمان ها و مجتمع های مسکونی به منظور کنترل و بهینه سازی مصرف انرژی پر رنگ تر از همیشه می باشد.

با توجه به خواص مکانیکی لوله های پلی اتیلن، این لوله ها می توانند گزینه ای مناسب برای استفاده در سیستم گرمایش از کف باشند. دو نمونه از لوله های پلی اتیلن که به این منظور مورد استفاده قرار می گیرند، مدل PEX و PE-RT می باشند.

فروش لوله ارزان پلی اتیلن

لوله های PEX

این محصول نمونه ای از پلیمرهای گرما سخت می باشد که در طی فرآیندی با نام اتصال متقاطع و ایجاد تغییرات ساختاری در پلی اتیلن سنگین به دست می آید. در انواع روش ها مبتنی بر تکنولوژی های مختلف، هدف از استفاده از این لوله ها ایجاد ارتباط میان شاخه های مختلف موجود در شبکه می باشد. تعداد و چگالی این شبکه های ارتباطی، درصد عاملیت شبکه را مشخص می کند.

لوله های PE-RT

ساخت لوله های PE-RT تنها در چندین شرکت در دنیا تولید می شود. هدف از ساخت این محصول جایگزینی اولیه آن بوده اما با توجه به این که این محصول قابلیت تحمل دما و فشار بسیار بالا را نداشته و در برابر کلر نیز مقاومت بالایی ندارد، نتوانسته سهم بسزایی در مقایسه با سایر تجهیزات لوله ای داشته باشد.

از این رو این گونه لوله ها تنها مجاز به استفاده در سیستم های آبیاری و حرارتی ساختمان مطابق با استانداردهای مرتبط با مبحث ۱۶ مقررات ملی ساختمان و سیستم های گرمایشی تا دمای ۶۰ درجه سانتی گراد می باشند.

 • لوله پلی اتیلن آبرسانی

برای آبرسانی باید از لوله های باکیفیت استفاده کنید تا علاوه بر افزایش طول عمر خطوط انتقال آب، در هزینه های تعمیر یا تعویض نیز صرفه جویی شود. دقت کنید برای آبرسانی لوله هایی که مهر استاندارد و مواد ضد اشعه یو وی دارند را مورد استفاده قرار دهید تا در برابر پوسیدگی و تابش نور خورشید مقاوم و مستحکم باشند.

بخوانید!  انواع لوله گالوانیزه، مزایا، معایب و کاربرد آن
فروش لوله ارزان پلی اتیلن
 • لوله پلی اتیلن فشار قوی

لوله های پلی اتیلن فشار قوی به دلیل تحمل فشار بالا و حساسیت زیادی که دارند، باید برای خرید علاوه بر قیمت به کیفیت محصول نیز توجه نمایید. به منظور جلوگیری از ترکیدگی لوله و هدر رفتن سرمایه، پیشنهاد می کنیم از لوله های گرید ای و بی استفاده نمایید.

 • لوله پلی اتیلن کابلی

لوله هایی که برای کابل برق مورد استفاده قرار می گیرند معمولا جزو ارزان ترین نوع لوله های پلی اتیلن می باشند که به آن ها لوله درجه دو نیز گفته می شود. میزان تحمل فشار در این لوله ها اهمیتی ندارد، زیرا فشاری به دیواره ها وارد نمی شود و مقاومت زیادی لازم نمی باشد. بنابراین برای کاهش هزینه های تمام شده بهتر است از لوله های کابلی استفاده شود.

 • لوله پلی اتیلن آبیاری قطره ای

بیشترین استفاده لوله های پلی اتیلن در آبیاری های قطره ای و تحت فشار می باشد. لوله هایی که برای آبیاری قطره ای مورد استفاده قرار می گیرند معمولا در کلاف های ۴۰۰ تا ۵۰۰ متری و در سایز حدود ۱۶ میلی متری موجود می باشند. لوله های آبیاری انشعابات مختلفی دارند و با استانداردهای pe۸۰ و pe۱۰۰ ساخته می شوند.

لوله های پلی اتیلن آبیاری معمولا در دو نوع درجه یک و دو تولید می شوند. این لوله ها ضد اشعه فرابنفش بوده و رنگ آن ها در برابر نور خورشید تغییر نمی کند. همچنین انعطاف پذیری بالایی دارند و امکان خمیدگی، خرد شدگی و ترک خوردگی در آن ها بسیار کم می باشد. لوله های آبیاری در تماس با کودهای شیمیایی و مواد اسیدی و بازی دچار خوردگی نمی شوند و جریان آب به راحتی از درون آن ها عبور می کند.

عوامل زیادی در قیمت لوله های پلی اتیلن آبیاری موثر می باشند که از جمله می توان به کیفیت متریال، برند کمپانی سازنده، نوع درجه بندی، متراژ  و ضخامت لوله، سایز، میزان بار قابل حمل و داشتن بیمه و ضمانت نامه، اشاره نمود.

 • لوله پلی اتیلن گازی

لوله های پلی اتیلن گازی حساسیت ویژه ای نسبت به لوله های آبرسانی و برق دارند. این لوله ها از مواد پلی اتیلن خود رنگ تشکیل شده اند و قیمت آن ها از لوله های پلی اتیلن سفید بیشتر می باشد.

قیمت لوله های پلی اتیلن گازی همانند سایر لوله ها دارای نوساناتی می باشد و به قیمت بورس روزانه بستگی دارد. لوله های گازی را می توان در سایزهای ۲۵ تا ۲۲۵ میلی متر و با استاندارد SDR ۱۱ که همان PN۱۶ با مواد PE ۱۰۰ می باشد، خریداری نمود.

فروش لوله ارزان پلی اتیلن

انواع لوله پلی اتیلن براساس مواد اولیه

 • پلی اتیلن PE۶۳

در این گرید ضریب ایمنی برابر ۱.۶ است و مواد اولیه بکار رفته در این محصول از دو نوع دیگر سنگین تر می باشد و ضخامت بیشتری دارد. با این حال از این نوع لوله پلی اتیلن کمتر استفاده می شود و تنها برای تولید لوله های پلی اتیلن فاضلابی که به ضخامت و قطر زیاد نیاز است، بکار می رود. هزینه تولید این نوع پلی اتیلن بیش از انواع دیگر آن می باشد.

 

 • پلی اتیلن PE۸۰

در این مدل ضریب ایمنی معادل ۱.۲۵ می باشد و نسبت به دو نوع دیگر وزن متوسطی دارد. در این لوله ها با افزایش دانسیته مواد، ضخامت و وزن لوله کمتر و مقاومت آن بیشتر می شود، در نتیجه قیمت پلی اتیلن کاهش می یابد.

 • پلی اتیلن PE۱۰۰

ضریب ایمنی این مدل پلی اتیلن نیز همانند مدل قبلی ۱.۲۵ می باشد و سبک ترین و جدیدترین نوع مواد اولیه در این دسته بندی محسوب می شود. این لوله ها با کیفیت بالا و هزینه کم تولید و عرضه می شوند. همچنین این مواد اولیه دانسیته بالا و کیفیت بسیار عالی دارند و نصب و نگهداری از آن ها به سهولت انجام می گیرد. لوله های pe۱۰۰ جزء مقاوم ترین و باکیفیت ترین انواع لوله های پلی اتیلن بشمار می آیند.

کلام پایانی

امیدواریم این نوشته توانسته باشد اطلاعات مورد نیاز شما کاربران گرامی را در مورد انواع لوله پلی اتیلن، مزایا و کاربردهای هرکدام به خوبی ارائه کرده باشد. اگر نکته ای در مورد این مبحث می دانید که ما در متن ذکر نکرده ایم، همین حالا آن را با ما در میان بگذارید.

مهدی کاوه

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: مهدی کاوه

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09380287915

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: kavemahdi9@gmail.com

مجموعه کاوه شما را به خرید بهترین محصولات لوله پلی اتیلن دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید